Kategorie

Informacje

Popularne

 • Nardi FRX 460 B R

  Piekarnik elektryczny, 6-funkcyjny z termoobiegiem i grillem. Szer....

  1 799 zł

 • Freggia OERD 67 CO

  Piekarnik elektryczny 5-funkcyjny z termoobiegiem. Grill. Szerokość...

  1 764 zł

 • Freggia HR 750 VGT AN

  Płyta gazowa o szerokość 75cm, 5 palników. Palnik dużej mocy Potrójna...

  1 199 zł

 • Freggia HR 640 VGT CO

  Płyta gazowa o szerokość 60cm, 4 palniki. Palnik dużej mocy Potrójna...

  946 zł

Wszystkie popularne

Producenci

Promocje

Wszystkie promocje

     Witajcie,
     Sklep nasz powstał na jesieni 2010 roku. Jesteśmy grupą osób od 20 lat związanych zawodowo z branżą AGD, dlatego też postanowiliśmy wykorzystać swoje doświadczenie, znajomość rynku a przede wszystkim wiedzę, do stworzenia sklepu internetowego innego niż wszystkie. Sklepu który nie tylko będzie sprzedawał sprzęt ale także propagował i promował nowe rozwiązania, technologie, ciekawe modele i rozwiązania.

     Nie znajdziecie u nas wszystkiego i za każdą cenę. Przede wszystkim skupiamy się na sprzęcie do zabudowy kuchennej, marek z segmentu średniego i wyższego, jak również na modelach które w naszej subiektywnej ocenie posiadają najlepsze rozwiązania „Dla Ciebie i Kuchni” lub po prostu podobają nam się. Będą się zdarzały wyjątki od tej reguły, gdyż jest grupa urządzeń i rzeczy luźno związanych  z kuchnią ale w naszej ocenie w niej przydatne. Mogą pojawić się także rzeczy funkcjonalnie nie związane bezpośrednio z kuchnią ale w naszej ocenie po prostu dobre i przydatne w domu. Docelowo sklep ma posiadać w ofercie wszystko co jest niezbędne i potrzebne w kuchni,  a więc małe AGD, naczynia kuchenne, sztućce, zastawy stołowe itp.

     Szczególnie duży nacisk kładziemy na wszelkiego rodzaju sprzęty „nietypowe” gdzie szczególnie potrzebna jest fachowa wiedza, doświadczenie oraz doradztwo dla Klienta. Mamy tutaj na myśli wszelkiego rodzaju sprzęty spoza standardowej oferty dystrybutorów, czyli np. chłodziarki szufladowe, piekarniki 45cm, piekarniki 90cm, kuchnie wolnostojące 90cm, wykończenia rustykalne i tradycjonalne czy  wszelkiego rodzaju wersje kolorystyczne.

     Naszym zamysłem jest trafienie do osób wymagających, zarówno pod względem parametrów sprzętu jak i fachowego doradztwa przy wyborze sprzętu. Już na wstępie staramy się aby opisy umieszczone na stronie sklepu, były jak to możliwe najdokładniejsze. Mamy dużą wiedzę na temat sprzętu oferowanego na polskim rynku ale nie jesteśmy wszystko wiedzący, dlatego też zgromadziliśmy pokaźną bibliotekę materiałów technicznych, zarówno w postaci katalogów producentów, instrukcji obsługi sprzętu, jak i prasy fachowej. Mamy nadzieję iż pozwoli nam to odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

     W sprzedaży internetowej pewnym „wyzwaniem” może być wysyłka zakupionych przez Was sprzętów, ze względu na możliwość uszkodzeń w transporcie. Dlatego też, mamy podpisane umowy z kilkoma solidnymi firmami spedycyjnymi, tak aby jak najlepiej wybrać odpowiednią dla Was i rodzaju sprzętu wysyłkę. Wszystkie przesyłki wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta. Aby wyeliminować typowe dla dużych sprzętów transportowe uszkodzenia mechaniczne, wszystkie większe sprzęty wysyłamy na drewnianych paletach, które ograniczają możliwość uszkodzeń transportowych. Dotyczy to zwłaszcza delikatnych urządzeń (np. kawiarki) czy wykończonych w szkle (płyty gazowe, piekarniki czy okapy).

     Szczególną uwagę będziemy zwracali na sprzęt z wydłużonymi FABRYCZNYMI gwarancjami producentów. W dzisiejszych czasach "szybkiej rotowalności" sprzętu jest to dla Was konsumentów szczególnie istotne, aby zakupiony sprzęt bezproblemowo służył jak najdłużej. Na chwilę obecną, naszymi głównymi liderami w tej kategorii są marki Kernau i Beko, jak również okresowo (w zależności od promocji) Whirlpool. Zwłaszcza marka Kernau oferuje standardowo 5 letnią gwarancję na większą część swojej oferty. Polecamy!


Zapraszamy na zakupy

Obsługa Sklepu NQ